тел.:      067 926-96-05 

ОСБ-плити

ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНА СТАНДАРТНА ПЛИТА ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ДЕРЕВ'ЯНИХ СПОРУД І ВНУТРІШНЬОЇ ОБРОБКИ

 

ВИРОБНИЦТВО ПЛИТ EUROSTRAND® ОСБ − цетришаровіплити, спресовані з орієнтовано-спрямованоїтріски (мікрошпони) на установках плоского пресуваннявідповідно до норм DIN EN 300. Особливагеометріятріски (довжина до 160 мм) і дужесильнечергуванняспрямованості волокон в покривних шарах забезпечуютьматеріалунайкращітехнічні характеристики і відмінну формстійкість. Плити EUROSTRAND® ОСБ, призначені для застосування в умовахпідвищеноївологості, виробляються з використаннямхвойних і листянихпорід дерев і парафіно-восковоїемульсії з низькимрівнемемісіїмеламіно-карбамідо-формальдегідної смоли (MUF).

 

ВИДИ ОРІЄНТОВАНО-СТРУЖКОВИХ ПЛИТ (ОСБ):

Плити EGGER EUROSTRAND® ОСБ пропонуються із складу в двох технічних категоріях відповідно до норм EN 13986.

EGGER EUROSTRAND® OСП/2 E1 EN 300, CE

EGGER EUROSTRAND® OСП/3 E1 EN 300, CE

 

ПРОГРАМА ПОСТАЧАНЬ :

Eurostrand OSB/3 E1 EN300 поставляються в діапазоні товщини від 6 до 22мм. Розмір osb плити (ДхШ) : 2500*1250 мм Також пропонуємо плити розміром 2800*1250 мм, товщина 10 і 12мм в наявності на складі.

Eurostrand OSB/2 E1 EN300 поставляється в розмірі (ДхШ) : 2440*1220 мм, товщина від 9 до 18мм.

На замовлення можливі постачання ОСБ плит, що не входять в асортимент складської програми.

 

УПАКОВКА ПЛИТ

Плити EUROSTRAND® OСБ упаковують у вигляді пачок, які покриваються листами картону і кріпляться сталевими стрічками. Для упаковки шліфованих плит осб, що шпунтують, додатково використовують термоусадочную плівку і захисні рейки.

 

Сфери застосування ОСБ плит

 

Сфери застосування осб плит дуже широкі і постійно розвиваються. І правильно, адже якісний матеріал за прийнятну ціну - саме те, що треба сучасній успішній людині. Итак, де ж можна використати osb плити?

У спорудженні будинків - це перше і найбільш популярне використання осб плит. Адже їх використовують як основу сендвіч панелей, стель і стін. Як заготівлі для створення легенів, але в той же час міцних будівельних балок. Як елемент, що несе, для різноманітних покриттів на підлогу. Так само плити ОСБ використовують для виготовлення деяких елементів використовуваних у будові і ремонті заміських будинків.

Іноді їх можна використати як міцні тимчасові містки на будівельних ділянках і реставраціях з присутністю великих прольотів. При будівництві мансард, а також для покриття нових будівель або ж ремонті старих будівель і реконструкціях osb плити часто є незамінним стратегічно важливим матеріалом. І нарешті, для перекриття між поверхами ввеликих будинках, а так само при перекритті їх дахів.

Так само багато меблевих фабрик і сучасні дизайнери часто використовують високі технологічні характеристики ОСБ плит для створення недорогою і в той же час якісних сучасних меблів. Шафи з такого матеріалу виходять відмінні і майже вічні, адже ті мінімальні навантаження і хороші умови усередині житла для високоміцних і вологостійких ОСБ плит є практично ідеальними умовами. По суті, такі меблі не міняються навіть через роки експлуатації.

Хороша міцність і гнучка поверхня з ударотривкими властивостями дозволяє використати osb плити в індустрії, що упаковує. Більше вантажі, що перевозяться на тривалі відстані, вигідно і зручно зберігати в коробках зроблених саме з цього матеріалу.

Якщо у вас є питання, на які ви не можете знайти відповіді на сайті, дзвоните до нас, ми проконсультуємо вас по всіх деталях, що цікавлять вас.

 

Як робляться осб плити

 

ОСБ плити робляться по унікальних технологіях, які з'явилися буквально нещодавно. Як для такої молодої, тільки набираючої оберти технології, нестримно зростаюча популярність орієнтовано-стружкових плит перевищує усі очікування провідних фахівців. Для тих, кому цікаво, яким чином виготовляються ОСБ плити, пропонуємо короткий огляд тонкощів і нюансів.

Итак, в процесі створення ОСБ плити обов'язково використовуються досить велика стружка тонкої нарізки. Ретельно підготовлена відібрана стружка добре змішується із спеціальною смолянистою сумішшю такою, що володіє водовідштовхувальними властивостями. Після чого відбувається пресування з дуже великим тиском і при досить високій температурі. Так новоутворена плита добре просихає і набуває потрібної нам форми.

І найважливіше, що відрізняє плити ОСБ від інших подібних матеріалів зроблених на основі відходів деревообробки, це правильне чітко спрямоване положення стружки. Внутрішній шар

укладається упоперек подовжніх зовнішніх шарів плити, що надає особливу міцність і дозволяє отримати тришарові ОСБплити.

 

Ось так просто і в теж час геніально створюються високоміцні, красиві і в теж час доступні за ціною плити osb. Їх можна використати як в побудові будинків, створенні сучасних меблів, так і в деяких інших індустріях.

Контактна інформація

Наші представництва:
м. Львів, вул. Городоцька, 355
м. Львів, вул. Шевченка, 317
м. Суми, вул. Черкаська, 7

Контактні телефони:
067 926-96-05, 050 413-89-44, 063 835-07-55

e-mail: vladsasha3@gmail.com