тел.:      067 926-96-05 

Фанера

Вологостійка фанера ФКА

 

Буквене позначення ФКА - це марка фанери, характеризуюча міра водостійкості використаного клею. Головна відмінність між марками фанери : ФК, ФКМ, ФСФ, що ламінує, бакелизированна, - це використаний клейовий склад, і відповідно, міра зносостійкості і водостійкості.

 

 

Фанера ФКА - ціна та виробництво

 

Вологостійка фанера марки ФКА робиться із застосуванням клею на основі карбамидо- козеїнових смол. Це склеювальне з'єднання забезпечує достатню міру вологостійкості при використанні усередині приміщень, і при цьому є абсолютно безпечним і екологічно чистим, що знову ж таки дозволяє використати її для внутрішніх обробних і будівельних робіт. Менш екологічний матеріал марки ФСФ краще протистоїть дії вологи, але робиться з використанням фенол-формальдегидных смол, що робить небажаним його використання усередині приміщення. Що стосується сорту ФКМ, який в рівній мірі має властивості водостійкості і екологічності , то він, як правило, дорожче за фанеру ФКА.

 

Для виробництва фанери марки ФКА використовується деревина листяних порід, переважно берези, завдяки чому вона відрізняється підвищеною міцністю. Крім того, ця деревина має естетичну і декоративну фактуру, стійка до стирання і повністю безпечна з екологічного погляду. Усі ці якості роблять березову фанеру ФКА найбільш популярним та жаданим будівельним і обробним матеріалом. Тому фанера ФКА - купити яку за найвигіднішими цінами можна у нас, ніколи за роки користування не розчарує Вас.

 

 

Переваги фанери ФКОМ

 

Ті, хто хоче купити вологостійку фанеру ФКА для будівельно-обробних робіт, звичайно, знають про її переваги, а це:

· екологічність, в порівнянні з сортами ФСФ, варіантами, що ламінують,

· доступна ціна при відмінній якості;

· міцність;

· вологостійкість;

· якісна шліфовка;

· декоративна текстура деревини;

· безпека використання в приміщенні;

· відсутність запаху клею, і багато що інше.

 

 

Купити фанеру ФКА в Україні

 

Якщо для ремонтно-будівельних робіт вам потрібна фанера вологостійка - ціна, якість і різноманітність пропонованих нами варіантів приємно вас здивує.  Ми також можемо запропонувати послуги з доставки, які допоможуть вам істотно заощадити час.

 

Фанера ФК. ФКА - аббривеатура та перекладається  як фанера клеєна. Фанера клеєна є єдиним видом фанери який масово випускали в СРСР, тому багато громадян пострадянського простору до цього дня віддають перевагу саме цьому виду. Фанера ФКА відрізняється від своїх побратимів тим що в ній використовується силікатний клей, який втім не є вологостійким, зате має найменшу небезпеку для здоров'я в прівнянні з вологостійкими плитами. Ще одна відмінність клеєної фанери в її нижчій ціні. При виготовленні фанери фк віддається перевага таким матеріалам як береза або вільха, можуть бувальщина варіанти і комбінування берези з вільхою, що трохи знижує вартість продукту не створюючи особливого впливу на його физико-механічні  якості.

 

 

Використання

 

Фанеру клеєну в основному використовують в умовах відносної вологості. Усередині приміщень, щоб не допустити попадання вологи. При попаданні великої кількості вологи фанера може почати скручуватися при висиханні або ж відбувається розклеювання шпонів один від одного. Це обумовлено застосуванням не вологостійкого клею. Перевагою являється екологічність, що призводить до використання в житлі, де якраз вологість має допустимий поріг.

 

 

Застосування

 

Фанера ФКА в останній час отримала велике застосування в меблевій промисловості. Витісняючи дешевшу плиту ДСП. У наше століття просвіти і технологій багато людей готові переплатити деякі гроші і отримати натомість якісний і екологічно чистий матеріал, який складається з дерева, а не на 50% з клею.

 

Фанера Фк так само іноді використовується  для укладання паркету, лінолеуму, ламінату, ковроліну, але говоритимемо відверто, для паркету це бюджетний варіант за рахунок своєї не вологостійкості, але краще чим все то що залишилося.

 

Фанера фк широко використовується в дизайні.

 

Коротко про сорти. Розрізняють декілька сортів фанери фк :

 

- 4 сорт. Найнижчий, допускаються вилетівші суки

- 3 сорт. Допускаються живі суки і вставки замість вирізаних мертвих сучків

- 2 сорт. Допускається мале кількість вставок, а так само маленькі чорні крапки

- 1 сорт. Майже ідеальна поверхня під лак.

 

Основний формат листа 1525х1525 см, товщина від 4 до 40 мм

 

Фанера може в собі поєднувати декілька сортів. Приміром одна сторона під шпонировку гарним деревом 3 сорти, а друга "чорнова" сторона 4 сорти для економії коштів.

 

Фанера фк зарекомендувала себе но довговічний матеріал, особливо в меблевій промисловості. Тому вибираючи матеріал для меблів пам'ятаєте і про те скільки він вам прослужить і як вплине на здоров'я ваших дітей і інших членів сім'ї.

Контактна інформація

Наші представництва:
м. Львів, вул. Городоцька, 355
м. Львів, вул. Шевченка, 317
м. Суми, вул. Черкаська, 7

Контактні телефони:
067 926-96-05, 050 413-89-44, 063 835-07-55

e-mail: vladsasha3@gmail.com